Człowiek i technologia jak nadążyć ze zmianami

Squiz jest globalną agencją doradczo-interaktywną, która wspiera największe organizacje na świecie w procesie cyfrowej transformacji. Wierzymy, że kluczowym czynnikiem sukcesu tego procesu, jest człowiek.

Podczas tegorocznej - pierwszej w Polsce - edycji Squiz Summit, będziemy rozmawiać o roli człowieka w czasach nieustannej cyfryzacji oraz wdrażania  technologii usprawniających procesy w organizacjach.

Nasi eksperci, klienci oraz zaproszeni goście, opowiedzą o tym jak robić to skutecznie i efektywnie stawiając przy tym człowieka na pierwszym miejscu.

Prelegenci, eksperci

 • Rafal Źróbecki

  Rafal Źróbecki

  General Manager - Poland

  Prezes i Dyrektor Zarządzający Squiz Poland. Odpowiedzialny za rozwój Squiz w Europie środkowej. Twórca centre of excellence w Polsce dla całej grupy Od ponad 10 lat realizuje projekty związane z cyfrową transformacją dla klientów na całym świecie.

  Po pracy pasjonat wszystkiego co ma koła. Pomysłodawca i organizator wypraw charytatywnych “Informatycy na rowery”.

 • Dominik Paszkiewicz

  Dominik Paszkiewicz

  Senior UX Designer

  Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów od projektowania użytecznych, dostępnych i intuicyjnych rozwiązań w Polsce. Zrealizował kilkaset audytów i szkoleń oraz kilkadziesiąt projektów konsultingowych dla firm telekomunikacyjnych, banków, fundacji i jednostek administracji publicznej.

  Z branży finansowej między innymi dla: mBanku, Raiffeisen Banku, Banku BGŻ oraz Totalizatora Sportowego.

 • Marta Adranowska

  Marta Adranowska

  Search Technology Project Manager

  Project  i Product Manager z wieloletnim doświadczeniem. Prawnik z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii. Pracowała dla takich firm jak Deutsche Bank oraz IBM. W Squiz odpowiedzialna za prowadzenie projektów związanych z technologiami CMS, CRM oraz Search.

  Pasjonuje się projektowaniem doświadczeń klienta, sztuczną inteligencją i rozszerzoną rzeczywistością.

 • Michał Prażuch

  Michał Prażuch

  Web Solution Consultant

  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami z całego globu w różnych sektorach (od projektów rządowych po aplikacje komercyjne). Bierze udział w całym spektrum prac projektowych od strony technologicznej - od architektury po implementację.

  Uważa że wydajność i wykorzystanie najnowszych standardów są najważniejszymi filarami tworzenia nowoczesnych aplikacji.

 • Jakub Skowroński

  Jakub Skowroński

  Senior Account Manager

  Senior Account Manager w Squiz. Odpowiada za budowanie relacji z kluczowymi klientami. Ekspert z zakresu on-line marketingu i szkoleń. Trener, prelegent, certyfikowany Project Manager.

  Właściciel firmy doradczej eMarketingowo.pl. Prowadził szkolenia na zlecenie takich firm jak Allegro, Prymat czy Puccini.

 • Krzysztof Duda

  Krzysztof Duda

  Adiunkt / Project Manager

  Ukończył studia na specjalności marketing polityczny oraz reklama i promocja. W 2017 r. obronił doktorat na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, gdzie aktualnie pracuje. Naukowo zajmuje się badaniami nad systemami politycznymi i wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Prowadził własną działalność gospodarczą, współpracował z firmami z branży reklamowej, a w 2010 r., wraz ze wspólnikami, założył agencję marketingową, której udziały sprzedał w 2016 r.

 • Robert Włodarski

  Robert Włodarski

  Digital Consultant

  Robert posiada 10 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, doradztwa i rozwoju biznesu w branży IT. Pracował w takich firmach jak Gartner czy IBM. Poza rynkiem polskim był również zaangażowany w projekty realizowane dla klientów ze Skandynawii, Bałkanów oraz Krajów Bałtyckich. Posiada duże doświadczenie we współpracy z firmami z branży telekomunikacji i nowych technologii.

 • Marek Wysocki

  Marek Wysocki

  E-commerce Solutions Manager

  Inżynier i architekt systemów z ponad 13 letnim doświadczeniem we wdrażaniu zaawansowanych platform webowych. Odpowiedzialny za strategiczne prowadzenie projektów, zarządzanie zespołem, analitykę oraz budowanie relacji z klientami. Na jego koncie są największe wdrożenia w Squiz z obszaru e-commerce.

 • Stanisław Michalik

  Stanisław Michalik

  E-Commerce & Self-Care Manager

  E-Commerce Online Sales Manager w NC+. Odpowiedzialny za realizację działań sprzedażowych i marketingowych oraz rozwój platformy e-commerce. Współpracuje z partnerami zewnętrznymi: dostawcami, agencjami mobile oraz software house'ami

 • Weronika Karpińska

  Weronika Karpińska

  UX Designer

  UX Designer w Squiz Poland. Odpowiedzialna za realizacje projektów z obszaru UX / UI, wsparcie w realizacji warsztatów, badań oraz makiet funkcjonalnych. Realizowała projekty dla firm z sektora medycznego, publicznego i finansowego. Weronika jest absolwentką Kognitywistyki Komunikacji na Uniwersytecie Szczecińskim.

 • Maciej Traczyk

  Maciej Traczyk

  Strategy & Innovation Director, Europe

  Kulturoznawca. Spędził wiele lat w Azji, mieszkając i pracując w Japonii i Chinach. Od ponad dekady pracuje z globalnymi korporacjami w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Buduje zespoły optymalizujące produkcję komunikacji marketingowej Klientów w digitalu i druku. Igra z ogniem odpowiadając za innowacje w korporacji.

  Uczy się sztuczek negocjacyjnych od trójki dzieci. Gra w bilarda.

Dlaczego warto wziąć udział?

Inspirujące prelekcje

Możliwość posłuchania prelekcji specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w konsultingu oraz wdrażaniem nowoczesnych technologii digital. Na scenie pojawią się zarówno eksperci Squiz jak i goście zewnętrzni - w tym klienci i partnerzy, z którymi realizowane były duże wdrożenia.

Case study z wdrożeń, lessons learned,

Poznaj szczegóły i lekcje wyniesione z wdrożeń nowoczesnych technologii w formie analizy studiów przypadków oraz rekomendacji dobrych praktyk podczas podobnych wdrożeń.Speed consulting, spotkania 1:1, networking

Możliwość skonsultowania swoich wyzwań biznesowych z ekspertami z różnych dziedzin. Między innymi: e-commerce, front-end, CRM, UX, PWA, search, martech. Spotkania odbędą się z zaraz po lunchu i będą przeprowadzone w luźnej, sprzyjającej integracji atmosferze.

AGENDA

Startujemy o 9:00, ale zachęcamy być wcześniej aby się poznać, napić kawy oraz zająć miejsca
 • 8:00 - 9:00 Rejestracja / poranna kawa
 • 9:00 - 9:15 Przywitanie gości oraz rozpoczęcie Squiz Summit 2018 - Rafał Źróbecki, Managing Director, Squiz
 • 9:15 - 10:15 KEYNOTE - Jak zepsuć wdrożenie, skłócić zespół i roztrwonić budżet w procesie cyfrowej transformacji - Maciej Traczyk, Strategy and Innovation Director - Europe, LSC Communication
 • 10:15 - 11:00 Rola zespołów i procesu projektowego w skutecznych wdrażaniu rozwiązań cyfrowych - Dominik Paszkiewicz, Senior UX Designer, Squiz
 • 11:00 -11:40 Przerwa kawowa
 • 11:40 - 12:00 Jak Progressive Web Apps rewolucjonizują User Experience - Michał Prażuch, Web Technology Consultant, Squiz
 • 12:00 - 12:30 Cyfrowa transformacja w polskim sektorze edukacyjnym na przykładzie wdrożenia nowego portalu internetowego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Krzysztof Duda, Adiunkt / Project Manager, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • 12:30 - 13:00 Jak wykorzystać wiedzę o potrzebach użytkowników do podniesienia konwersji w kanałach digital wykorzystując nowoczesną wyszukiwarkę - Marta Adranowska, Search Engine Project Manager, Squiz
 • 13:00 -14:30 lunch / speed consulting*
 • 14:30 - 15:00 Case study wdrożenia nowej strony internetowej dla BGŻOptima - Jakub Skowroński, Senior Account Manager, Squiz, | Szymon Krupa, Expert Ds. Digital, BGŻ BNP Paribas
 • 14:30 - 16:00 [Warsztaty dla klientów Squiz] - Jak przygotować strategię treści, która będzie realizowała cele biznesowe strony internetowej? - Weronika Karpińska, UX Designer, Squiz
 • 14:30 - 16:00 [Warsztaty dla klientów Squiz] - 13 pomysłów na poprawę działania wyszukiwarki na stronie internetowej - Marta Adranowska, Search Engine Project Manager, Squiz
 • 15:00 - 16:00 Case study wdrożenia nowego serwisu e-commerce dla marki NC+ Marek Wysocki, E-commerce Solutions Manager, Squiz | Stanisław Michalik, E-Commerce & Self-Care Manager, ITI Neovision
 • 16:00 -17:30 Zakończenie Squiz Summit 2018

Rejestracja

Zajmujesz się procesami związanymi z cyfrową transformacją w organizacji? Squiz Summit 2018 to konferencja dla Ciebie i Twojego zespołu!
 • Merytoryczne prelekcje ekspertów cyfrowej transformacji
 • Inspirująca przestrzeń Brain Embassy przy ul. Postępu
 • Dostęp do nagrań z prezentacjami
 • Spotkania 1:1 z ekspertami w ramach sesji speed consulting
 • Całodniowy networking, warsztaty i wspólnych lunch
Koszt udziału: 999 zł*

*Posiadamy pulę bezpłatnych biletów - jeśli jesteś zainteresowany/A udziałem, napisz dlaczego chcesz uczestniczyć na: marketing@squiz.pl

25.10.2018 Brain Embassy, Postępu 15 (obok Galerii Mokotów), Warszawa 08:00 - 17:30

Opinie naszych partnerów

Lokalizacja

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)

 • Spotkanie odbędzie się w kreatywnej przestrzeni Brain Embassy przy ulicy Postępu 15 (w sąsiedztwie Galerii Mokotów, przy wjeździe do Mordoru na Domaniewskiej) w Warszawie.

  Brain Embassy to pierwsza przestrzeń typu co-creating w Polsce, który łączy potencjał ludzi z dużych korporacji, średnich i małych firm, start-upów oraz freelancerów, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania i opracowywać najciekawsze pomysły.

  Konferencja Squiz Summit Warsaw 2018, odbędzie się w głównej sali konferencyjnej w lokalizacji przy ul. Postępu (ważne aby nie pomylić z pozostałymi dwoma Brain Embassy w Warszawie!)